envato elements nedir

Envato Elements Nedir?

Tam olarak Envato elements nedir? Bilindiği üzere internetten grafik araştırmak ve içeriğe en uygun grafiği bulmak pek de kolay olmamaktadır. Bu noktada web  yazılımı, tasarımı yapmak, video ve site temaları bulmak da kişileri oldukça zorlamaktadır.

Envato Elements Nedir, Envato Ürünleri Neler?

Hem ücretli hem de ücretsiz bir şekilde grafik bulunabilecek siteler ve programlar kullanıcılara hizmet vermektedir. Ancak tahmin edildiği üzere internet üzerinden grafik kaynağı bulunabilecek bir sürü adres olsa da ücretsiz servisler tam manasıyla istenilen kalitedeki grafikleri kullanıcılara sunmamaktadır. Dolayısıyla ücretli ve profesyonel hizmet sunan site ve programlardan yararlanmak en doğrusu kabul edilmektedir.

Aslında temel olarak Envato elements nedir sorusunun yanıtını bu söylem üzerinden vermek mümkündür. Kişiler, bu siteye kayıt olarak aylık belirli ücretler ödeme suretiyle değeri aslında ödenen tutardan çok daha yüksek olan grafik, video ve themeforest wordpress temaları bulabilmekte, bunları istedikleri gibi kullanabilmektedirler.

Bu arada sitede 800 binden fazla materyal olduğunu ifade etmek de isabetli olacaktır.

envato elements nedir

Envato Elements Üyelik

Bilindiği üzere Envato Elements üyelik işlemlerini yaparak 800 binden fazla materyale ulaşmak mümkün hale gelmektedir. Tabii ki kayıt aşamasıyla alakalı kullanıcılara bu noktada bilgi vermenin de doğru olacağını ifade edebiliriz.

Tahmin edildiği üzere Envato Elements üyeliğinin belirli ücretleri bulunmaktadır. Eğer sadece tek bir ay satın alınacaksa aylık 33 dolar gibi bir ücretle Envato Elements’i kullanmak mümkün olmaktadır. Ancak yıllık olarak alındığı zaman aylığın 16 dolara geldiğini belirtebiliriz.

Bu bilgilendirmeyi yaptıktan sonra sistemden nasıl yararlanılacağını ve kayıt işlemlerinin nasıl gerçekleştirileceğini izah etmeliyiz.

İçeriğinde Neler Var ve Nasıl Bakarız?

Öncelikli olarak Envato Elements’i kullanmak isteyenler “Browse All Items” butonuna tıklayarak detaylı bir şekilde hangi ürünleri kullanabileceklerini kolaylıkla görüntüleyebilirler.

Üyelik İşlemleri

Bu aşamanın ardından üyelik açılmaya karar verildiği ise direkt olarak sağ üst kısımdaki “Create a Free Account” butonuna basmak doğru olacaktır. Buradan açılan kayıt sayfasından sitenin istediği bilgiler girilmeli ve üyelik işlemi tamamlanmalıdır.

Kayıt işleminin tamamlanmasıyla birlikte sağ üst kısımdaki “Sign In” butonundan yararlanarak siteye giriş yapmak mümkündür. Bu aşamada Envato Elements sınırsız üyelik almak ve bu sitede bulunan bütün ürünlerden istifade etmek için sağ üst bölümde yer alan “Go Unlimited” butonuna basmak yeterli olacaktır.

Sınırsız Üyelik ile Kullanım

Aylık ya da yıllık sınırsız üyeliği aldıktan sonra elements.envato.com adresinde yer alan istisnasız bütün öğeleri hiçbir ek ücret ödemeksizin bilgisayara indirmek mümkün hale gelmektedir.

Bu arada üyelik sona erdikten sonra da aynı temaları vs. kullanmak olasıdır. Lakin temalara gelen güncellemelerden yararlanılamayacaktır.

Ücretsiz Envato Elements

Tabii ki maddi durumu el vermeyen ya da ilk etapta ücretsiz temalardan yararlanmak isteyenler Envato elements free hizmetlerinin ne olduğunu merak etmektedir. Bu bağlamda siteye giriş yapanlar ücretsiz tema ve grafikleri rahat bir şekilde görüntüleyebilecek, bilgisayarlarına indirebileceklerdir. Lakin bu temalar ve görseller sınırlı olacağı için kullanıcılara ücretli bir üyelik açmaları tavsiye edilmektedir.

Envato Lisans Hizmetleri

Envato Elements’ten alınan ses, görsel vb. şeyleri lisanslamak mümkündür. Yani ticari olarak bir videoda ya da başka bir yerde güvenle kullanmak olasıdır. Bu noktadan değerlendirildiği zaman envator elements lisans hizmetinin olduğunu basit bir şekilde ifade edebiliriz.

Genellikle grafik tasarımcıların ve WordPress ile ilgilenenlerin hayatını kurtaran sitenin toplamda 800 binden fazla tema, grafik, video vb. materyale sahip olduğunun bir kez daha altını çizmek istiyoruz. Siz de giriş sayfasından kayıt işlemlerine bakabilir ve daha detaylı araştırmalardan yararlanabilirsiniz.

Write a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *